Zobrazuji všech 8 výsledků

Aromatické perly – Hindú

139 
Aroma Hindú, složené z dřev, květin a populárních pryskyřic z Indie, podporuje spiritualitu zvýšením vibrací, atmosféry a vědomí, což nám umožňuje rozpoznat naši univerzální sílu. Aromatické perly krásně provoní každou skříň či prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Citrón

139 
V aromaterapii citron usnadňuje soustředění, má uklidňující účinky, dodává lidem autenticitu, toleranci, spontánnost a zvyšuje sebevědomí a sebejistotu. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Jahoda

139 
V aromaterapii jahoda stimuluje energii, radost, pocit pohody se sebou samým, přitahuje okamžiky lásky a sjednocení. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Levandule

139 
V aromaterapii je levandule skvělým relaxačním prostředkem, napomáhá duchovnímu a materiálnímu uzdravení, přitahuje pozitivní a obnovující energii do prostor i duše. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Santalové dřevo

139 
Santalové dřevo, které je dřevem posvátným, nás přivádí do klidu, je ideální pro meditaci, povznáší ducha a vědomí. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Vanilka

139 
V aromaterapii je vanilka velmi oblíbenou vůní především pro své relaxační vlastnosti. Je to způsobeno sladkostí její vůně a uklidňujícím účinkem. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Jasmín

139 
V aromaterapii jasmín pomáhá zklidnit úzkost, navozuje pocit bezpečí a optimismu a lze jej použít při meditačních sezeních ke zvýšení harmonie a snížení emoční nestability. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Růže

139 
Růže se již dlouho používají ve směsích lásky kvůli jejich spojení s emocemi. Síla růží je láska a spojení. Aromatické perly krásně provoní každou skříň či prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.