Zobrazuji všech 12 výsledků

Trojhránky – jantar a kadidlo

128 
Očista, štěstí a klid. Energetická pyramida: symbol ohně, prastará božská geometrie lidské rasy. Spojnice mezi nebeským a pozemským světem, síla ze slunce, životní energie, transformace a vodič kosmických energií. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo žádost do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje božskou lásku na zemi, doma i v životě.  

Trojhránky – 31 bylin

129 
Transformace a očista Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší. Obsahuje účinnou kombinaci 31 bylin a pryskyřic: Kopál, kadidlo, anýz, myrha, benzoin, měsíček, citronela, hřebíček, jalovec, kopr, estragon, eukalyptus, šafrán, pelyněk, fenykl, levandule, citron, růže, heřmánek, meduňka, máta, santalové dřevo, pomeranč, muškátový oříšek, borovice, rozmarýn, šalvěj, tymián a vanilka.  

Trojhránky – Růže a kadidlo

128 
Láska a očista. Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší.  

Trojhránky – benzoin a yagra

128 
Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší. Benzoin je pryskyřice, která obsahuje vanilin, a proto má velmi sladkou a jemnou vůni připomínající vanilku a má rozsáhlé terapeutické vlastnosti. Yagra je indická pryskyřice se sladkou a intenzivní vůní. Používá se při rituálech k dosažení materiální prosperity a k přitahování energie peněz a blahobytu na všech úrovních.

Trojhránky – santalové dřevo

128 
Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší. Vůně santalového dřeva nás spojuje s naším nitrem, aktivuje pozitivní energie a vibrace, čímž pozvedá ducha na vyšší úroveň. Meditace provázené touto vůní nás hluboce spojují s naším nitremuvolňují a umožňují nám dosáhnout našich cílů.    

Energetická pyramida – citronela, měsíček, routa

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato pyramida obsahuje citronelu, bylinu používanou jako přírodní repelent a ochránce domova, okvětní lístky měsíčku lékařského pro štěstí a inspiraci k tvořivosti a routu, matku spirituálních bylin, ochránkyni par excellence a přírodní léčitelku.

Energetická pyramida – kadidlo a heřmánek

166 
Heřmánek, ochránce domova a přírodní štít, projasňuje prostory a vytváří ochrannou auru. Tato pyramida obsahuje čisté perly kadidla, které dodávají velkou transformační sílu. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo prosbu do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje božskou lásku na Zemi, v domově i v životě.  

Energetická pyramida – kadidlo a yagra

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato pyramida je pokryta krystaly yagry a kadidla a je schopna přenést naše poselství nebo prosbu až do končin vesmírného prostoru a transformovat a zhmotnit to, o čem jsme si mysleli, že je těžko dosažitelné.

Energetická pyramida – čisté kadidlo

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato energetická pyramida obsahuje čisté perly kadidla, které má velkou transformační a očistnou sílu.

Energetická pyramida – růže

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato pyramida obsahuje okvětní lístky růže, růže je symbolem lásky a sjednocení, spojuje bytosti a duše, aby žily v harmonii, vytváří trvalé svazky lásky, prosperity a přátelství.

Energetická pyramida – skořice a kadidlo

166 
Skořice, které vládne Slunce a ohnivý živel, hraje velmi důležitou roli a pomáhá v oblasti léčení, ochrany, lásky, prosperity, materiálního a duchovního úspěchu. Tato pyramida obsahuje také čisté perly kadidla, které přinášejí velkou transformační sílu. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo prosbu do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje Božskou lásku na Zemi, doma i v životě.

Trojhránky – Palo Santo a myrha

128 
Energetická pyramida: symbol ohně, prastará božská geometrie lidské rasy. Spojnice mezi nebeským a pozemským světem, síla ze slunce, životní energie, transformace a vodič kosmických energií. Kouř z kombinace myrhy a Palo Santo přitahuje pozitivní a harmonické energie. Myrha obnovuje, přináší klid, pohodu a prosperitu. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo žádost do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje božskou lásku na zemi, doma i v životě.