Zobrazuji všech 28 výsledků

Vonné vykuřovací svazky – Mix aromatická dřeva a byliny

399 
Mix pěti různých vonných vykuřovací svazků Rozmarýn: propojení, očista 7 bylin: moudrost, kreativita Palo Santo: duchovní očista Santalové dřevo: světlo, hojení Routa: ochrana, očista

Vonné vykuřovací svazky – Mix pryskyřice a koření

399 
Mix pěti různých vonných vykuřovací svazků Skořice a anýz: blahobyt Kopál: energetický ochránce Sturač: ochranný štít Myrha a Palo Santo: harmonie a očista Kadidlo: očista

Vonná sada – Energetická očista

459 
Sada Energetická očista obsahuje vše, co potřebujete pro kompletní energetickou očistu prostor, míst nebo lidí. Sada obsahuje 6 různých produktů s rozdílnými vlastnostmi: 1 x Vykuřovací svazek s kadidlem a pomerančem - obnova, ochrana, přináší nekonečné světlo. Očišťuje tělo, mysl, duši i prostředí. 1 x Energetická pyramida s yagrou a kadidlem - má tvůrčí a transformační sílu, má schopnost projevit to, o čem jsme si mysleli, že je těžko dosažitelné. 1 x Vonná vykuřovací tableta s kadidlem - láska, mír, prosperita, otevřenost, rozvoj vnitřního já. 3 x Vonná kulička s levandulí a kadidlem - očista, energetické čištění, relaxace, duchovní léčení, uvolnění osobních blokád a přitahování pozitivních energií. 3 x Vonná tyčinka dvojkombinace Palo Santo a myrhová pryskyřice s kadidlem. První část vonné tyčinky obsahuje Palo Santo, které přitahuje do prostoru světlo, lásku a ochranu. Druhá část obsahuje myrhovou pryskyřici a kadidlo, tyto složky přinášejí hlubokou očistu a přitahují vyšší stavy vědomí, osvobozují duši a prostory od hutných energií a otevírají cestu k novému probuzení v našem životě. 1 x Miska k vykuřování - doplněk pro provedení energetické očisty

Vonná bylinná sada – Očista

399 
Očistná sada: Palo Santo jsme zvolili jako prostředek pro hlubokou duchovní očistu pro jeho velkou sílu a očistnou energii. Kromě toho vytváří v prostředí, kde se používá jeho ochranný kouř, auru světla a lásky. Sada obsahuje:
 • 1 x Vykuřovací svazek s Palo Santo
 • 3 x Vonná vykuřovací kulička Premium s Palo Santo
 • 1 x Vonná vykuřovací tableta s Palo Santo
 • 4 x Vonná tyčinka s Palo Santo

Palo Santo – špalíček s květy a bylinkami

149 
Tato směs přírodních prvků má jedinečné mystické a spirituální vlastnosti, poskytuje jedinečný aromaterapeutický zážitek a podporuje emocionální rovnováhu, očistu a energetickou obnovu. Aromatické dřevo Palo Santo v kombinaci s okvětními lístky růže a květy levandule přináší klid a emocionální rovnováhu. Vůně cedru a vavřínu očišťuje prostory a prostředí. Vůně pomerančové kůry spolu s eukalyptem přináší energetickou obnovu.

Vonný vykuřovací svazek – myrha a palo santo

123 
Myrha, jak se traduje, byla jedním z posvátných darů, které přinesli Tři králové. Očišťuje prostor, tvoří vibrace a přináší mír. V kombinaci s Palo santo čistí auru, přitahuje pozitivní a harmonické energie. Tento vysoce aromatický kouř má sílu obnovovat a přinášet klid a pohodu.

Vonný vykuřovací svazek velký – 10 bylin a pryskyřice

159 
Palo Santo: pročišťuje prostory, přitahuje pozitivní vibrace. Levandule: uklidňuje mysl a přináší pohodu. Kadidlo: ochraňuje, očišťuje energie. Myrha: intenzivně čistí a poskytuje ochranu. Kopál: aktivuje epifýzu, přináší nám informace. Šalvěj: chrání, povzbuzuje smysly. Máta peprná: odstraňuje duševní opotřebení, zhmotňuje a konkretizuje. Kafr: odstraňuje veškerou negativní energii, čistí prostředí. Jarilla: chrání a zotavuje. Cedr: chrání fyzické i duchovní tělo.

Vonné kuličky Premium – kadidlo a palo santo

Original price was: 160 Kč.Current price is: 135 Kč.
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo: očista Palo Santo: energetická očista

Vonné tyčinky 7 čaker

175 
Čakry jsou energetické body, které absorbují a zpracovávají životní sílu, jež cirkuluje v jemných kanálech, které probíhají celým tělem. Každá čakra má své jedinečné vibrace a nuance. Všechny čakry tvoří emocionální tělo, které je citlivé a propojené se vším kolem. Těchto 7 čakrových vonných tyčinek má speciálně vybrané vůně tak, aby aktivovaly a harmonizovaly každou z čaker.
 • Korunní čakra (červená tyčinka) - transcendence, spiritualita - santalové dřevo
 • Čakra třetího oka (fialová tyčinka)- intuice, vnímání - levandule
 • Hrdelní čakra (modrá tyčinka) - komunikace, vyjadřování - kopál
 • Čakra srdce (zelená tyčinka) - láska, soucit, odpuštění, uzdravení - rozmarýn
 • Čakra solar plexu (žlutá tyčinka) - moc, kontrola, sebeúcta - Palo Santo
 • Sakrální čakra - (oranžová tyčinka) sexualita, vášeň, radost, svoboda - myrha
 • Kořenová čakra (růžová tyčinka) - instinkt, pevnost, jistota, síla - růže

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Země – Harmonie

148 
Hřejivá vůně Palo Santo dodává stabilitu a sebedůvěru a v kombinaci s výraznou vůní zázvoru aktivuje spojení s matkou Zemí. Jsem ve spojení se svými kořeny... jsem v klidu a harmonii...

Vonné tyčinky DUO – 7 sil a obnova

Original price was: 140 Kč.Current price is: 120 Kč.
Každá polovina vonné tyčinky z kategorie DUO obsahuje odlišné vůně a ingredience. Vůně kadidla a 7 bylin se krásně doplňují a vytvářejí harmonickou souhru. Vůně 7 sil vyvolává sílu potřebnou k obnově a rozkvětu a kadidlo čistí a harmonizuje prostory.

Vonné kužely – Pačuli a Palo Santo

187 
Harmonie. Kombinace pačuli a Palo Santo vytváří zemitou a mystickou vůni s dřevitými tóny a pomáhá zklidnit mysl i tělo. Pačuli je známá pro své uklidňující a relaxační vlastnosti, zatímco Palo Santo se tradičně používá k očistě negativních energií.  

Vonné tyčinky NATURAL s Palo Santo, citronelou, kadidlem a pomerančovou kůrou

135 
Citronela a pomerančová kůra jsou účinné přírodní repelenty. Palo Santo přidává svou sílu energetické očisty. Jejich kombinace vytváří silnou atmosféru ochrany a ozdravení. 

Vonné tyčinky s Palo Santo a levandulí

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s jemnou svěžestí levandule očišťuje energetické pole a uvolňuje mysl i ducha. Tato jedinečná kombinace také uvolňuje blokace a transformuje energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo

128 
Zapálení vonné tyčinky s Palo Santo je posvátný a očistný akt. Zvyšuje pocit klidu a pohody. Tato vůně přitahuje pozitivní a harmonické energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo a champou

124 
Jedinečná kombinace Palo Santo a květů champy očisťuje a připravuje prostor pro meditaci a relaxaci. Láska, mír, klid, pohoda, světlo, štěstí a harmonie – to vše jsou blahodárné účinky této kombinace vůní.

Vonné tyčinky s Palo Santo a jasmínem

124 
Sladkost jasmínu přináší čistotu, jednoduchost, sílu, smyslnost a krásu přírody. V kombinaci s přírodní energií Palo Santa vytváří atmosféru míru, lásky a prosperity.

Vonné tyčinky s Palo Santo a kadidlem

128 
Kombinace Palo Santo a kadidla promění jakékoliv místo v harmonické a čisté prostředí. Tato vůně přitahuje mír, prosperitu a lásku.

Vonné tyčinky s Palo Santo a kopálem

128 
Vonné tyčinky kombinující Palo Santo s kopálem vytváří očistný a léčivý kouř.  Díky svému spojení s božstvím je také magnetem přitahujícím štěstí, a to jak materiální, tak duchovní.

Trojhránky – Palo Santo a myrha

128 
Energetická pyramida: symbol ohně, prastará božská geometrie lidské rasy. Spojnice mezi nebeským a pozemským světem, síla ze slunce, životní energie, transformace a vodič kosmických energií. Kouř z kombinace myrhy a Palo Santo přitahuje pozitivní a harmonické energie. Myrha obnovuje, přináší klid, pohodu a prosperitu. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo žádost do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje božskou lásku na zemi, doma i v životě.  

Vonné tyčinky s Palo Santo a myrhou

128 
Kouř z kombinace myrhy a Palo Santo přitahuje pozitivní a harmonické energie. Myrha obnovuje, přináší klid, pohodu a prosperitu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a rozmarýnem

124 
Palo Santo a rozmarýn velmi účinně čistí a chrání prostředí, uzdravují prostory, přinášejí energii světla a pozitivní vibrace, spojují lidské duše s láskou, vytvářejí okamžiky klidu a harmonie v domácnosti i na pracovišti.

Vonné tyčinky s Palo Santo a fialkami

128 
" Nechť posvátné vibrace dřeva palo santo a sladkost fialky očistí můj prostor a mou bytost. Nechť světlo palo santa vede mou cestu k uzdravení a obnově a nechť mě fialka zahalí svou láskou a jemností, aby mi připomínala, že jsem vždy chráněn a v míru."

Vonné tyčinky s Palo Santo a pachuli

128 
Posvátný strom palo santo a mystické pačuli tvoří kombinaci, která vás vezme na emoční a duchovní cestu. Svou vášnivou, zemitou vůní vás vyzývá ke spojení s vašimi nejhlubšími emocemi a k nalezení vnitřního klidu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a růží

128 
Očistné posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s květem lásky, růží, rozněcuje božskou esenci romantiky a poezie a vytváří ochrannou sílu univerzální lásky, která existuje v bytosti každého člověka.

Vonné tyčinky s Palo Santo a santalovým dřevem

124 
Silná kombinace posvátných dřev Palo Santo a santalového dřeva. Tato směs vůní nám přináší jasnou mysl, má schopnost uklidnit, posilovat paměť, je přírodním afrodiziakem, zmírňuje stres, očišťuje duši a svou velkou silou neutralizuje negativa.

Vonné tyčinky s Palo Santo a vanilkou

128 
Vůně vanilky ovlivňuje emoce, zážitky a vzpomínky, dodává našemu bytí teplo, jemnost a péči a vytváří svět možností pro prosperující přítomnost i budoucnost. Vanilka a Palo Santo vytvářejí v našem prostředí atmosféru klidu, očisty a ozdravení. 

Vonné tyčinky s Palo Santo a yagrou

124 
Palo Santo čistí energii prostor a připravuje tak atmosféru pro nástup Yagry.  Yagra šíří sílu materiální transformace a vytváří nové a renovované možnosti evoluce, pokroku a spirituální harmonie.