Zobrazuji všech 7 výsledků

Vonné tyčinky s eukalyptem, vavřínem a cedrem

166 
Eukalyptus, vavřín a cedr pomáhají otevírat nové cesty a možnosti. Jejich osvěžující vlastnosti stimulují atmosféru aurou pozitivní energie, léčí, chrání a očišťují.

Vonné tyčinky s měsíčkem, heřmánkem a kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Heřmánek přitahuje hojnost, mír, lásku a klid, měsíček symbolizuje vášeň a kreativitu a kadidlo je skvělým přírodním čističem. V kombinaci harmonizují vědomí, zvyšují vibrace a posilují naši vnitřní sílu tím, že uvolňují paprsky lásky, které vytvářejí auru ochrany a štěstí.

Vonné tyčinky s bílým kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Jemná vůně bílého kadidla je již po tisíciletí považována za "bránu na cestě k posvátnu". Složení posvátných pryskyřic, které toto kadidlo obsahuje, reprezentuje očistu a pročištění prostředí a osob. Přináší klid a mír a je ideálním společníkem při meditacích, rituálech a obřadech.

Vonné tyčinky s levandulí a kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Levandule a kadidlo (Olibanum) se od pradávna používají při rituálech a obřadech jako ochranné, očistné a neutralizační prostředky. Levandule má schopnost neutralizovat negativní energie a přeměňovat je na pozitivní, čímž pomáhá k dosažení rovnováhy a harmonie. Olibanum přitahuje pozitivní energii a čistí atmosféru. Posvátný kouř obou vůní oživuje mocného ochránce domova.

Vonné tyčinky se skořicí, anýzem a kadidlem

166 
Skořice, anýz a kadidlo jsou ovládány sluncem, energií života, lásky a transformace, vytvářejí nové zrození evoluce a spirituality a přinášejí světlo na naši niterní i externí cestu.

Vonné tyčinky s růžemi a kadidlem

166 
Růže se již odedávna používají ve vonných směsích spojených s láskou a emocemi. Síla růží není o nic menší než láska, láska vyplňuje rozlehlost celého světa, kde je láska, tam je život, kde je láska, tam je štěstí, kde je láska, tam je přátelství a kde je láska, tam je prosperita, mír a znovuzrození.

Vonné tyčinky s šalvějí bílou

166 
Šalvěj je hojně využívána pro svou velkou sílu, která přitahuje ozdravení, duchovní ochranu, aurickou očistu a hojnost. Kouř vznikající při spalování jejich listů se používá jako čistič prostředí, zejména v komerčních zařízeních, protože pomáhá vytvářet klid a ekonomickou prosperitu.