Zobrazen 1. – 100. z 129 výsledků

Trojhránky – jantar a kadidlo

128 
Očista, štěstí a klid. Energetická pyramida: symbol ohně, prastará božská geometrie lidské rasy. Spojnice mezi nebeským a pozemským světem, síla ze slunce, životní energie, transformace a vodič kosmických energií. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo žádost do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje božskou lásku na zemi, doma i v životě.  

Vonné vykuřovací svazky – Mix aromatická dřeva a byliny

399 
Mix pěti různých vonných vykuřovací svazků Rozmarýn: propojení, očista 7 bylin: moudrost, kreativita Palo Santo: duchovní očista Santalové dřevo: světlo, hojení Routa: ochrana, očista

Vonný prášek – levandule

157 
Jemná vůně levandule uvádí mysl do stavu hlubokého klidu podobného meditaci.

Vonná bylinná sada – Prosperita

399 
Díky své síle a energii je Yagra považována za ideální přitahovač prosperity, hojnosti a blahobytu. V kombinaci s kadidlem naplňuje prostředí pozitivní energií, která je důležitá pro duchovní a materiální růst. Sada obsahuje:
 • 1 x Vykuřovací svazek s yagrou
 • 3 x Vonná kulička s kopálem
 • 1 x Vonná pyramida s yagrou a kadidlem
 • 4 x Vonná tyčinka s bílým kadidlem

Vonné vykuřovací svazky – Mix květiny a aromatické byliny

399 
Mix pěti různých vonných vykuřovací svazků Měsíček: klid a pohoda Šalvěj: očista, léčení Růže: láska Citronela, pomeranč: přírodní repelent Yagra: úspěch, hojnost

Vonné vykuřovací svazky – Mix pryskyřice a koření

399 
Mix pěti různých vonných vykuřovací svazků Skořice a anýz: blahobyt Kopál: energetický ochránce Sturač: ochranný štít Myrha a Palo Santo: harmonie a očista Kadidlo: očista

Vonný vykuřovací svazek velký – 7 očistných bylin

133 
Jarilla: ochrana. Cedr: klid a mír. Šalvěj: očista. Suico (Tagetes minuta): čistá energie. Palo amarillo: odpočinek a uklidňení. Máta peprná: obnova. Polej obecná: hojnost.

Vonná sada – Posvátná láska a spojení

190 
Když se vůně této vonné sady rozprostřou v prostoru, pocítíte harmonii vavřínu, čistotu kadidla, ucítíte cedr, který zve k prosperitě, a rozmarýn, který zvyšuje vaše osobní vibrace, abyste se spojili s láskou.  růže - láska a spojení kadidlo - očista a osvobození rozmarýn - spojení a vysoké vibrace eukalyptus - otevřenost a potenciál vavřín - rovnováha a harmonie cedr - ochrana a prosperita

Vonný prášek – jasmín a heřmánek

157 
Sladká inspirace. Přitahuje lásku, štěstí, prosperitu, naději a čistotu a svou jemnou vůní krásně provoní všechny prostory. Jasmín: Okouzlující vůně jasmínu podporuje plamen inspirace, aby zazářil co nejjasněji. Heřmánek: Jemná vůně heřmánku zklidňuje mysl a myšlenky a dodává sladký klid.

Vonný prášek – růže

130 
Podmanivá vůně okvětních lístků růží zahalí tělo i srdce hlubokými pocity upřímné lásky.

Vonný prášek – vanilka a kadidlo

157 
Příjemná vůně vanilky navozuje klid a vnitřní mír. Nefalšovaná vůně kadidla očišťuje nejhlubší vlákna bytosti a povznáší ji.

Vonný prášek – santalové dřevo

157 
Spirituální probuzení Vznešená vůně santalového dřeva motivuje k probuzení vědomí a jeho mystická vůně provází bytost na cestě k osvícení a seberealizaci. Sladká vůně, která přináší klid, odstraňuje stres a úzkost.

Vonná sada – Energetická očista

459 
Sada Energetická očista obsahuje vše, co potřebujete pro kompletní energetickou očistu prostor, míst nebo lidí. Sada obsahuje 6 různých produktů s rozdílnými vlastnostmi: 1 x Vykuřovací svazek s kadidlem a pomerančem - obnova, ochrana, přináší nekonečné světlo. Očišťuje tělo, mysl, duši i prostředí. 1 x Energetická pyramida s yagrou a kadidlem - má tvůrčí a transformační sílu, má schopnost projevit to, o čem jsme si mysleli, že je těžko dosažitelné. 1 x Vonná vykuřovací tableta s kadidlem - láska, mír, prosperita, otevřenost, rozvoj vnitřního já. 3 x Vonná kulička s levandulí a kadidlem - očista, energetické čištění, relaxace, duchovní léčení, uvolnění osobních blokád a přitahování pozitivních energií. 3 x Vonná tyčinka dvojkombinace Palo Santo a myrhová pryskyřice s kadidlem. První část vonné tyčinky obsahuje Palo Santo, které přitahuje do prostoru světlo, lásku a ochranu. Druhá část obsahuje myrhovou pryskyřici a kadidlo, tyto složky přinášejí hlubokou očistu a přitahují vyšší stavy vědomí, osvobozují duši a prostory od hutných energií a otevírají cestu k novému probuzení v našem životě. 1 x Miska k vykuřování - doplněk pro provedení energetické očisty

Vonná sada – TURMALINA

649 
Jedinečná vykuřovací sada, která spojuje kouzlo bylin s ochrannou a energetickou silou kamene turmalín. Vstupní brána k rovnováze, harmonii, pohodě a očistě.

Vonná bylinná sada – Ochrana a hojení

399 
Hlavní bylinou této vonné sady je šalvěj bílá, kterou jsme zvolili pro její úžasné vlastnosti. Udržuje duši a ducha čisté a v harmonii. Lidem a prostorům přináší také klid a pohodu a zanechává kolem sebe auru světla a ochrany. Sada obsahuje:
 • 1 x Vykuřovací svazek se šalvějí
 • 3 x Vonná kulička se šalvějí
 • 1 x Vonná tabletka se šalvějí
 • 4 x Vonná tyčinka se šalvějí

Vonná bylinná sada – Očista

399 
Očistná sada: Palo Santo jsme zvolili jako prostředek pro hlubokou duchovní očistu pro jeho velkou sílu a očistnou energii. Kromě toho vytváří v prostředí, kde se používá jeho ochranný kouř, auru světla a lásky. Sada obsahuje:
 • 1 x Vykuřovací svazek s Palo Santo
 • 3 x Vonná vykuřovací kulička Premium s Palo Santo
 • 1 x Vonná vykuřovací tableta s Palo Santo
 • 4 x Vonná tyčinka s Palo Santo

Vonná bylinná sada – Odpočinek a harmonie

Original price was: 399 Kč.Current price is: 340 Kč.
Relaxační a harmonizační sada: levanduli jsme vybrali pro její schopnost neutralizovat negativní energie a transformovat je na pozitivní. Vykuřováním prostoru levandulí je dosaženo rovnováhy a harmonie. Sada obsahuje:
 • 1 x Vykuřovací svazek s levandulí
 • 3 x Vonná vykuřovací kulička Premium s levandulí
 • 1 x Vonná vykuřovací tableta s levandulí
 • 4 x Vonná levandulová tyčinka

Vonná sada – Okvětní lístky lásky

449 
Síla lásky naplňuje nekonečnost prostoru. Kde je láska, tam je život, štěstí, přátelství, prosperita a mír. Napojte se na energii lásky. Sada Okvětní lístky lásky obsahuje 5 různých produktů: 1 x Vonný vykuřovací svazek xxl s růžemi - okvětní lístky růže v kombinaci s cedrovým dřevem, vavřínem a eukalyptem. Silné emocionální hojení, ozdravení a harmonizace. 2 x Vonná kulička s okvětními lístky růže a kadidlem - očišťují a přitahují nebeskou lásku a vytvářejí bezpečnou a chráněnou atmosféru. 1 x Vonný trojhránek s růží a kadidlem - harmonizuje prostory, přitahuje božské světlo, lásku a ochranu. 1 x Růženín - je to kámen nepodmíněné lásky, jemně přitahuje láskyplné vibrace vesmíru do naší bytosti. Přitahuje do našeho života energii světla. 2 x Vonná tyčinka s růží a kadidlem - zdroj bezpodmínečné lásky, pročišťuje prostory a prostředí, přitahuje mír, harmonii a pozitivní energii.    

Aromatické perly – Citrón

139 
V aromaterapii citron usnadňuje soustředění, má uklidňující účinky, dodává lidem autenticitu, toleranci, spontánnost a zvyšuje sebevědomí a sebejistotu. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Jahoda

139 
V aromaterapii jahoda stimuluje energii, radost, pocit pohody se sebou samým, přitahuje okamžiky lásky a sjednocení. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Jasmín

139 
V aromaterapii jasmín pomáhá zklidnit úzkost, navozuje pocit bezpečí a optimismu a lze jej použít při meditačních sezeních ke zvýšení harmonie a snížení emoční nestability. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Levandule

139 
V aromaterapii je levandule skvělým relaxačním prostředkem, napomáhá duchovnímu a materiálnímu uzdravení, přitahuje pozitivní a obnovující energii do prostor i duše. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Růže

139 
Růže se již dlouho používají ve směsích lásky kvůli jejich spojení s emocemi. Síla růží je láska a spojení. Aromatické perly krásně provoní každou skříň či prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Aromatické perly – Santalové dřevo

139 
Santalové dřevo, které je dřevem posvátným, nás přivádí do klidu, je ideální pro meditaci, povznáší ducha a vědomí. Aromatické perly krásně provoní každou skříň, auto či jiný prostor. Dají se použít i jako vonná substance do aromatické lampy (s vodou i bez vody). Pokud máte doma i uhlík, tak na něj můžete perly vložit k vykuřování.

Palo Santo – špalíček s květy a bylinkami

149 
Tato směs přírodních prvků má jedinečné mystické a spirituální vlastnosti, poskytuje jedinečný aromaterapeutický zážitek a podporuje emocionální rovnováhu, očistu a energetickou obnovu. Aromatické dřevo Palo Santo v kombinaci s okvětními lístky růže a květy levandule přináší klid a emocionální rovnováhu. Vůně cedru a vavřínu očišťuje prostory a prostředí. Vůně pomerančové kůry spolu s eukalyptem přináší energetickou obnovu.

Vonný vykuřovací svazek – Energetická očista

119 
Šalvěj: konkretizuje a čistí. Cedr: harmonizuje. Eukalyptus: proměňuje. Jarilla: očišťuje.

Vonný vykuřovací svazek velký – Energetická očista

133 
Šalvěj: konkretizuje a čistí. Cedr: harmonizuje. Eukalyptus: proměňuje. Jarilla: očišťuje.

Vonné kuličky bylinné – 7 sil

119 
Levandule je známá pro své relaxační vlastnosti, které mohou uklidnit mysl a pomoci při meditaci. Routa se používá jako duchovní ochranný amulet a může pomoci očistit negativní energii. Vavřín je energetická rostlina a lze jej použít ke zvýšení intuice a duchovní moudrosti. Eukalyptus je očistná rostlina, která může pomoci očistit prostředí a negativní energii. Hierba buena (máta) je osvěžující a povzbuzující bylina, která může pomoci vyčistit energetické pole a nastolit duchovní rovnováhu. Inca yuyo je posvátná rostlina andských národů, která se používá při duchovních rituálech ke spojení s přírodou a předky. Cedr je posvátné dřevo používané mnoha duchovními tradicemi pro svou schopnost očišťovat a chránit.    

Vonný vykuřovací svazek bílý – yagra a kadidlo

123 
Vonný svazek kombinující kouř z yagry, kadidla a aromatických bylin, jako je vavřín, rozmarýn a cedr. Má moc přitahovat hojnost, prosperitu a očišťovat vše, co mu stojí v cestě, vytváří kanály pozitivní energie a zanechává čistou a zdravou atmosféru.

Vonné kuličky 7 čaker

143 
Čakry jsou energetické body, kterými proudí životní energie. Každá z nich ovlivňuje určitou část našeho těla. Harmonie čaker je nezbytná k tomu, abychom se cítili naplněni a v klidu. Čakra znamená v sanskrtu kruh. V závislosti na svém umístění představuje energii v různých částech těla. Je to pojem hojně využívaný ve východní kultuře a v disciplínách, jako je jóga nebo meditace. Těchto vírů neboli čaker je sedm a představují spojení mezi vědomím neboli myslí a hmotou neboli tělem. Tímto způsobem se sjednocuje naše fyzické, emocionální, duchovní a sociální bytí. 1. Múladhára (Kořenová čakra)- instinkt, pevnost, jistota, síla. Vůně sturače a kafru. Červená kulička. 2. Svádhišthána (Sakrální čakra)- sexualita, vášeň, radost a svoboda. Vůně pomeranče a rozmarýnu. Oranžová kulička. 3. Manipúra (čakra solar plexu) - moc, kontrola, sebevědomí. Vůně yagry a skořice. Žlutá kulička. 4. Anáhata (Srdeční čakra) - láska, soucit, odpuštění, hojení. Aroma levandule a kadidla. Zelená kulička. 5. Višuddhi (Krční čakra) - komunikace, vyjadřování. Aroma myrhy a kadidla. Modrá kulička. 6.  Ádžňá (Čelní čakra) - intuice, vnímání. Benzoin a kadidlo. Fialová kulička. 7. Sahasrára (Temenní čakra) - transcendence, duchovnost. Růže a kadidlo. Růžová kulička.  

Vonný vykuřovací svazek – kopál

123 
Kopál je známý jako Bílý Bůh, božský symbol prosperity, nejvyšší síla přírody, posvátná obnovující a ochranná pryskyřice. Je tak silná, že se jí říká nektar Země. Zapálením se do prostředí vnášejí energie hojnosti, ochrany a přírodní síly.

Vonný vykuřovací svazek – myrha a palo santo

123 
Myrha, jak se traduje, byla jedním z posvátných darů, které přinesli Tři králové. Očišťuje prostor, tvoří vibrace a přináší mír. V kombinaci s Palo santo čistí auru, přitahuje pozitivní a harmonické energie. Tento vysoce aromatický kouř má sílu obnovovat a přinášet klid a pohodu.

Vonný vykuřovací svazek velký – 10 bylin a pryskyřice

159 
Palo Santo: pročišťuje prostory, přitahuje pozitivní vibrace. Levandule: uklidňuje mysl a přináší pohodu. Kadidlo: ochraňuje, očišťuje energie. Myrha: intenzivně čistí a poskytuje ochranu. Kopál: aktivuje epifýzu, přináší nám informace. Šalvěj: chrání, povzbuzuje smysly. Máta peprná: odstraňuje duševní opotřebení, zhmotňuje a konkretizuje. Kafr: odstraňuje veškerou negativní energii, čistí prostředí. Jarilla: chrání a zotavuje. Cedr: chrání fyzické i duchovní tělo.

Vonný vykuřovací svazek – šalvěj

121 
Díky své vysoké esoterické síle se šalvěj hojně využívá k léčení, duchovní ochraně, aurickému čištění a přitahování hojnosti. Kouř vznikající při spalování jejích listů se používá jako čistič prostředí, zejména v obchodních zařízeních, neboť pomáhá navozovat klid a ekonomickou prosperitu. Pro zvýšení účinnosti obsahuje tento vonný svazek i cedr, vavřín a eukalyptus.

Vonné kuličky bylinné – Harmonie

119 
Heřmánek slouží k úlevě od napětí, úzkosti a smutku a je také známý jako účinný léčitel nespavosti a nervozity. Měsíček je spojený s očistou a odpuštěním. Rozmarýn usnadňuje logické myšlení, stimuluje kreativitu a zostřuje paměť, je uklidňující, a tím umožňuje rozptýlit negativní a neklidné myšlenky. Contra yerba je ochránce aury. Routa je vyhledávaná k energetické očistě Kafr je ideální pro energetickou očistu a cedr je spojován se silou a odolností, houževnatostí, nesmrtelností, velkorysostí, prozřetelností a povznesením. Je úzce spojen s modlitbou, sny a byl používán v nesčetných procesech léčení, očisty a duchovní ochrany.  

Vonné kuličky bylinné – Odblokování

119 
Tyto vonné vykuřovací kuličky slouží k energetické očistě a uvolnění všech zablokovaných energií.  

Vonný vykuřovací svazek – aromatické byliny

119 
Rozmarýn: povznáší ducha a čistí naši energii. Vavřín: čistí a chrání naše aurické pole, odvádí negativní energie. Eukalyptus: zklidňuje emoce a dodává duševní jasnost a klid. Cedr: chrání fyzické i duchovní tělo.

Vonný vykuřovací svazek – santalové dřevo

121 
Santalové dřevo čistí, uklidňuje mysl, pomáhá redukovat napětí a stres.   

Vonné kuličky bylinné – Láska

119 
Vonné kuličky se složením, které přitahuje vysoké vibrace lásky do našich životů.  

Vonné kuličky bylinné – Štěstí a hojnost

119 
V těchto vonných kuličkách najdeme skořici, která usnadňuje šíření smyslných, milostných a vášnivých energií a je známá tím, že podporuje úspěch, prosperitu a hojnost. Badyán, který probouzí intuici, dodává tělu energii a transformuje staré myšlenkové vzorce v nové. Citronovou trávu, která pomáhá překonávat nervozitu a duševní únavu, má očistný účinek. Cedr, který přináší duchovní ochranu.

Vonné kuličky Premium – kadidlo a levandule

Original price was: 160 Kč.Current price is: 135 Kč.
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo: očista Levandule: relaxace a harmonie

Vonné kuličky Premium – kadidlo a palo santo

Original price was: 160 Kč.Current price is: 135 Kč.
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo: očista Palo Santo: energetická očista

Vonné kuličky Premium – kadidlo a pomeranč

166 
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo osvobozuje od strachu, snižuje stres, podporuje meditaci, duchovní hledání a očistu. Vůně je antidepresivní a relaxační. Široce používaná k uvolnění stresu a podpoře relaxace těla i mysli.

Vonné kuličky Premium – kadidlo a růže

160 
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo: očista Růže: láska

Vonné kuličky Premium – kadidlo a santalové dřevo

Original price was: 160 Kč.Current price is: 135 Kč.
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo: očista santalové dřevo: harmonie

Vonné kuličky Premium – kadidlo a skořice

166 
Prémiové vonné kuličky (8 kusů) obsahují velké vonné kadidlové perly a zvýšené množství esenciálního oleje. Kadidlo: očista Skořice: láska a hojnost

Vonné tyčinky – Čistá energie – HOJENÍ

157 
Působí na smíření (myrha), vnitřní transformaci (kadidlo), upřímnost (skořice), pomáhá k duševní čistotě (rozmarýn) a klidu (růže).

Vonné tyčinky 7 čaker

175 
Čakry jsou energetické body, které absorbují a zpracovávají životní sílu, jež cirkuluje v jemných kanálech, které probíhají celým tělem. Každá čakra má své jedinečné vibrace a nuance. Všechny čakry tvoří emocionální tělo, které je citlivé a propojené se vším kolem. Těchto 7 čakrových vonných tyčinek má speciálně vybrané vůně tak, aby aktivovaly a harmonizovaly každou z čaker.
 • Korunní čakra (červená tyčinka) - transcendence, spiritualita - santalové dřevo
 • Čakra třetího oka (fialová tyčinka)- intuice, vnímání - levandule
 • Hrdelní čakra (modrá tyčinka) - komunikace, vyjadřování - kopál
 • Čakra srdce (zelená tyčinka) - láska, soucit, odpuštění, uzdravení - rozmarýn
 • Čakra solar plexu (žlutá tyčinka) - moc, kontrola, sebeúcta - Palo Santo
 • Sakrální čakra - (oranžová tyčinka) sexualita, vášeň, radost, svoboda - myrha
 • Kořenová čakra (růžová tyčinka) - instinkt, pevnost, jistota, síla - růže

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Éter – Jasnost

148 
Transformační vůně kadidla zahalená do vášnivé vůně královny noci vám umožní prožít nádheru přítomného okamžiku. Uzdravit minulost a vytvářet budoucnost...s jasností přítomnosti.

Vonné tyčinky Gaia – Blend Masala

210 
Kombinace černých orchidejí, vanilky, vavřínu a eukalyptu, která je spojovacím můstkem mezi hmotným a duchovním. Gaia vás zve ke spojení s moudrostí přírody a k nalezení vnitřního klidu, který potřebujete, abyste mohli čelit životním výzvám.

Vonné tyčinky Maha – Blend Masala

210 
Když se jednotlivé složky vonných tyčinek Maha spojí a jejich vůně se vzájemně propletou, vytvoří se mocná harmonie, která se promítne do celého prostoru. Vůně tyčinek Maha obsahuje energii slunce, měsíce a hvězd. Ve svém masalovém srdci skrývá jemnost třtinového medu a sladkost květin. Tyto okouzlující vůně v sobě skrývají tu nejposvátnější sílu.

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Oheň – Síla

148 
Vzrušující vůně dračí krve (pryskyřice) zažehne vaši sílu a poskytne vám ochranu. Můj oheň se zapálí...spálí všechno zlo, strach a smutek.

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Voda – Znovuzrození

148 
Čistá vůně kadidla a svěžest citronové trávy vybízejí k plavbě ve vodách přijetí a smíření. Znovuzrodit se po bolesti...obnovit důvěru ve mě...začít znovu růst

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Vzduch – Radost

148 
Sladká, svěží vůně zaderahu, takzvaného rajského stromu, který pochází z Himálaje, uklidňuje myšlenky a osvobozuje ducha. Nechávám odejít a uvolňuji vše těžké...přijímám svou lehkost a jasnost.

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Země – Harmonie

148 
Hřejivá vůně Palo Santo dodává stabilitu a sebedůvěru a v kombinaci s výraznou vůní zázvoru aktivuje spojení s matkou Zemí. Jsem ve spojení se svými kořeny... jsem v klidu a harmonii...

Vonné tyčinky BOTÁNICO – jasmín a růže

148 
Podmanivá vůně jasmínu a růže přitahuje úplnost a hojnost.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – levandule a růže

148 
Výrazná vůně levandule v kombinaci s jemnou vůní růže přitahuje štěstí a navozuje pocity spokojenosti a vděčnosti.

Vonné tyčinky DUO – 7 sil a obnova

Original price was: 140 Kč.Current price is: 120 Kč.
Každá polovina vonné tyčinky z kategorie DUO obsahuje odlišné vůně a ingredience. Vůně kadidla a 7 bylin se krásně doplňují a vytvářejí harmonickou souhru. Vůně 7 sil vyvolává sílu potřebnou k obnově a rozkvětu a kadidlo čistí a harmonizuje prostory.

Vonné tyčinky DUO – očista a harmonie – kopál a rozmarýn

Original price was: 140 Kč.Current price is: 120 Kč.
Každá polovina vonné tyčinky z kategorie DUO obsahuje odlišné vůně a ingredience. Vůně kopálu a rozmarýnu vytvářejí harmonickou souhru. Kopál čistí prostor a atmosféru a rozmarýn jej harmonizuje.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – měsíček a gardénie

148 
Čistá vůně gardénie v kombinaci s přírodní vůní měsíčku vše prosytí duchovním teplem.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – frézie

135 
Jemná a nádherná vůně frézií podporuje romantiku, nevinnost a mladistvou radost duše. Frézie svou jedinečnou sladkostí vzbuzují ty nejkrásnější pocity něhy a přátelství.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – hřebíček a růže

148 
Božská vůně růží v kombinaci s hřebíčkem léčí minulost, přináší štěstí ve vztazích a hojnost v lásce.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – magnólie

148 
Svěží vůně magnólie podporuje uvolnění těla, navozuje pocity potěšení, dodává jasnost a povede vás ke správnému nastavení směru života.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – zelený čaj a champa

148 
Léčivá vůně zeleného čaje v kombinaci s nádhernou vůní květů Champa léčí a zaplavuje srdce pocity vděčnosti a duchovního štěstí.

Vonné tyčinky s eukalyptem, vavřínem a cedrem

166 
Eukalyptus, vavřín a cedr pomáhají otevírat nové cesty a možnosti. Jejich osvěžující vlastnosti stimulují atmosféru aurou pozitivní energie, léčí, chrání a očišťují.

Trojhránky – 31 bylin

129 
Transformace a očista Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší. Obsahuje účinnou kombinaci 31 bylin a pryskyřic: Kopál, kadidlo, anýz, myrha, benzoin, měsíček, citronela, hřebíček, jalovec, kopr, estragon, eukalyptus, šafrán, pelyněk, fenykl, levandule, citron, růže, heřmánek, meduňka, máta, santalové dřevo, pomeranč, muškátový oříšek, borovice, rozmarýn, šalvěj, tymián a vanilka.  

Trojhránky – Růže a kadidlo

128 
Láska a očista. Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší.  

Vonné kužely – Jantar a pomeranč

187 
Revitalizace. Jantar je známý díky své ochranné sile proti negativním energiím a schopností zlepšovat náladu. V těchto kuželech se spojuje se svěžestí pomeranče a spolu vytváří synergii, která vám pomůže s odbouráváním stresu, osvěžit mysl a přitáhnout do života radost a pozitivitu.  

Vonné kužely – Levandule a fialky

187 
Anti-stress a spiritualita. Levandule je známá pro své relaxační vlastnosti, pomáhá na zklidnění úzkosti a stresu a v kombinaci s květy fialek, které jsou spojovány s intuicí a očistou, přispívají k vnitřnímu klidu, pohodě a rovnováze.

Vonné kužely – Pačuli a Palo Santo

187 
Harmonie. Kombinace pačuli a Palo Santo vytváří zemitou a mystickou vůni s dřevitými tóny a pomáhá zklidnit mysl i tělo. Pačuli je známá pro své uklidňující a relaxační vlastnosti, zatímco Palo Santo se tradičně používá k očistě negativních energií.  

Vonné kužely – Růže

187 
Přitahuje lásku Vůně okvětních lístků růží je sladká a jemná, s květinovými tóny, které přinášejí pocit harmonie a lásky. Vůně okvětních lístků růží podporuje relaxaci, snižuje stres a pomáhá zlepšovat kvalitu spánku. Zapalte si vonný kužel z okvětních lístků růží a vychutnejte si jejich uklidňující vůni při meditaci nebo odpočinku.  

Vonné kužely – Santalové dřevo a yagra

187 
Jasná mysl. Yagra je známá svou schopností přitahovat prosperitu a podporovat jasnost mysli. Když ji spalujeme společně se santalovým dřevem, tak její jemná, hřejivá vůně naplní prostor a vytvoří příjemnou a harmonickou atmosféru, která pomáhá podporovat rovnováhu a klid.  

Trojhránky – benzoin a yagra

128 
Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší. Benzoin je pryskyřice, která obsahuje vanilin, a proto má velmi sladkou a jemnou vůni připomínající vanilku a má rozsáhlé terapeutické vlastnosti. Yagra je indická pryskyřice se sladkou a intenzivní vůní. Používá se při rituálech k dosažení materiální prosperity a k přitahování energie peněz a blahobytu na všech úrovních.

Trojhránky – santalové dřevo

128 
Trojúhelník představuje číslo tři. V posvátné geometrii trojúhelník představuje harmonii, božství a dokonalý poměr mezi tělem, myslí a duší. Vůně santalového dřeva nás spojuje s naším nitrem, aktivuje pozitivní energie a vibrace, čímž pozvedá ducha na vyšší úroveň. Meditace provázené touto vůní nás hluboce spojují s naším nitremuvolňují a umožňují nám dosáhnout našich cílů.    

Vonné tyčinky s měsíčkem, heřmánkem a kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Heřmánek přitahuje hojnost, mír, lásku a klid, měsíček symbolizuje vášeň a kreativitu a kadidlo je skvělým přírodním čističem. V kombinaci harmonizují vědomí, zvyšují vibrace a posilují naši vnitřní sílu tím, že uvolňují paprsky lásky, které vytvářejí auru ochrany a štěstí.

Vonné tyčinky NATURAL s jantarem

135 
Transformace. Nechť jantar, ochranný kámen, očistí a vyčistí mou auru a čakry a přinese mi teplo a pozitivní energii. Kéž jantar, transformátor energie, přemění negativitu na pozitivitu a pomůže mi uvolnit úzkost a potlačené emoce.

Vonné tyčinky NATURAL s pačuli

135 
Vášeň. Pačuli, vůně ochrany a lásky, očisti mé prostředí a přilákej prosperitu. Kéž mne tvá esence zahalí a naplní vášní a kéž mne tvé kouzlo provází v mém štěstí.

Vonné tyčinky NATURAL s Palo Santo, citronelou, kadidlem a pomerančovou kůrou

135 
Citronela a pomerančová kůra jsou účinné přírodní repelenty. Palo Santo přidává svou sílu energetické očisty. Jejich kombinace vytváří silnou atmosféru ochrany a ozdravení. 

Cementová vykuřovací miska malá

140 
Malá cementová miska k vykuřování - ideální k použití pro vonné kuličky, trojhránky, pyramidy, prášky a další produkty.  

Kopalera – vykuřovací kalich

399 
Pozvěme kouř do svých domovů, protože ten má moc odnést vše nepotřebné, co není naší součástí, a zanechat čistou atmosféru plnou energie. Když vnímáme tělo a prostředí jako těžké a přeplněné, je čas na vykuřování. K obřadu očisty můžeme použít tuto vykuřovací misku ve tvaru kalichu či poháru - KOPALERU. Vhodné například pro vykuřovací svazky, kuličky, trojhránky, uhlíky či pyramidy.  

Dřevěný stojan na vonné produkty – černý s lístky

199 
Dřevěný stojan na vonné tyčinky, trojhránky, energetické pyramidy či vykuřovací svazky. Vyrobeno ze dřeva topolu. Design, který je vidět na fotce je pouze ilustrační, obrázek na každém stojánku se trochu liší.  

Dřevěný stojan na vonné produkty – fialový – plants

199 
Dřevěný stojan na vonné tyčinky, trojhránky, energetické pyramidy či vykuřovací svazky. Vyrobeno ze dřeva topolu. Design, který je vidět na fotce je pouze ilustrační, obrázek na každém stojánku se trochu liší.  

Dřevěný stojan na vonné produkty – zeleno-oranžový – nature

199 
Dřevěný stojan na vonné tyčinky, trojhránky, energetické pyramidy či vykuřovací svazky. Vyrobeno ze dřeva topolu. Design, který je vidět na fotce je pouze ilustrační, obrázek na každém stojánku se trochu liší.  

Trojúhelníková cementová miska

160 
Trojúhelníková cementová miska - ideální k použití pro vonné kuličky, svazky, prášky i vonné tyčinky.  

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem, rozmarýnem a routou vonnou

135 
Kombinace těchto tří mocných přírodních sil energizuje, chrání, harmonizuje prostředí, omlazuje auru prostor a lidí, přitahuje obnovené energie lásky a emocionální i spirituální rovnováhy.

Vonné tyčinky NATURAL s kopálem

136 
Ze stromu kopál se získávají pryskyřice, které vytvářejí příjemnou vůni, podobnou vůni směsi bylin. Od dávných dob ho před hispánské kultury používaly k očistě, ochraně a jako spojovací článek božských energií.

Vonné tyčinky NATURAL s myrhou

135 
Myrha je pryskyřice, která se získává z různých stromů kultivovaných především v Arábii a Etiopii. Myrha má intenzivní, dřevitou, rustikální vůni. Myrha se používá k léčení a energetické očistě prostředí a lidí. Myrhový kouř dodává jasnost při zmatku a posiluje ducha při negativních pocitech.

Vonné tyčinky – Čistá energie – ZNOVUZROZENÍ

157 
Je ideální pro udržování čistoty a harmonie našich prostor s cílem doprovázet naši vnitřní rovnováhu a nechat plynout každodenní život. Kadidlo - moudrost Kopál - otevírání nových cest Citronová tráva - pozitivní energie Vavřín - intuice Citronela - optimismus

Vonné tablety – 7 denní očista, mix

149 
Cílem je dosáhnout hluboké energetické očisty pomocí jedné z tablet každý den, dokud není dokončeno 7 po sobě jdoucích dnů. Den 1 - yagra a kadidlo - hojnost a očista Den 2 - vavřín, eukalyptus, rozmarýn a cedrové dřevo - hloubková očista Den 3 - kopál - rodová očista Den 4 - měsíček lékařský - kreativita Den 5 - santalové dřevo - harmonie Den 6 - růže - láska Den 7 - routa vonná - energetická ochrana

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem a santalovým dřevem

135 
Vůně santalového dřeva nás spojuje s naším nitrem, aktivuje pozitivní energie a vibrace, čímž pozvedá ducha na vyšší úroveň. Meditace provázené touto vůní nás hluboce spojují s naším nitrem, uvolňují a umožňují nám dosáhnout našich cílů.

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem

135 
Přírodní kadidlo afrického původu, známé jako olibanum, má sladkou a jemnou vůni a používá se již tisíce let při obřadech po celém světě. Tato vonná tyčinka se používá k očistě, ochraně a pročištění prostředí a také k přitahování pozitivní energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo a levandulí

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s jemnou svěžestí levandule očišťuje energetické pole a uvolňuje mysl i ducha. Tato jedinečná kombinace také uvolňuje blokace a transformuje energie.

Vonné tyčinky NATURAL s yagrou

135 
Přírodní indická Yagra se svým hvězdným třpytem má jemné citrusové aroma a  moc přitahovat hojnost, prosperitu, otevírat cesty a přitahovat peníze.

Vonné tyčinky s bílým kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Jemná vůně bílého kadidla je již po tisíciletí považována za "bránu na cestě k posvátnu". Složení posvátných pryskyřic, které toto kadidlo obsahuje, reprezentuje očistu a pročištění prostředí a osob. Přináší klid a mír a je ideálním společníkem při meditacích, rituálech a obřadech.

Vonné tyčinky – Čistá energie – HARMONIE

157 
Uklidňuje, je ideální pro meditaci, stimuluje kreativitu, přináší rovnováhu a emocionální uzdravení.

Vonné tyčinky – Čistá energie – OBNOVA

157 
Pomáhá při nových začátcích, obnovuje energii, pomáhá získat sebedůvěru a odvahu. Pomeranč - nové začátky Heřmánek - regenerátor energie Kadidlo - osobní síla Grep - sebevědomí Cedr - kuráž

Vonné tyčinky s Palo Santo

128 
Zapálení vonné tyčinky s Palo Santo je posvátný a očistný akt. Zvyšuje pocit klidu a pohody. Tato vůně přitahuje pozitivní a harmonické energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo a champou

124 
Jedinečná kombinace Palo Santo a květů champy očisťuje a připravuje prostor pro meditaci a relaxaci. Láska, mír, klid, pohoda, světlo, štěstí a harmonie – to vše jsou blahodárné účinky této kombinace vůní.

Vonné tyčinky s Palo Santo a jasmínem

124 
Sladkost jasmínu přináší čistotu, jednoduchost, sílu, smyslnost a krásu přírody. V kombinaci s přírodní energií Palo Santa vytváří atmosféru míru, lásky a prosperity.