Zobrazuji všech 6 výsledků

Energetická pyramida – citronela, měsíček, routa

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato pyramida obsahuje citronelu, bylinu používanou jako přírodní repelent a ochránce domova, okvětní lístky měsíčku lékařského pro štěstí a inspiraci k tvořivosti a routu, matku spirituálních bylin, ochránkyni par excellence a přírodní léčitelku.

Energetická pyramida – kadidlo a heřmánek

166 
Heřmánek, ochránce domova a přírodní štít, projasňuje prostory a vytváří ochrannou auru. Tato pyramida obsahuje čisté perly kadidla, které dodávají velkou transformační sílu. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo prosbu do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje božskou lásku na Zemi, v domově i v životě.  

Energetická pyramida – kadidlo a yagra

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato pyramida je pokryta krystaly yagry a kadidla a je schopna přenést naše poselství nebo prosbu až do končin vesmírného prostoru a transformovat a zhmotnit to, o čem jsme si mysleli, že je těžko dosažitelné.

Energetická pyramida – čisté kadidlo

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato energetická pyramida obsahuje čisté perly kadidla, které má velkou transformační a očistnou sílu.

Energetická pyramida – růže

166 
Energetická pyramida: symbol ohně, tisíciletá božská geometrie lidského rodu, spojnice mezi nebeským a pozemským světem, energie života a transformace, vodič kosmické síly. Tato pyramida obsahuje okvětní lístky růže, růže je symbolem lásky a sjednocení, spojuje bytosti a duše, aby žily v harmonii, vytváří trvalé svazky lásky, prosperity a přátelství.

Energetická pyramida – skořice a kadidlo

166 
Skořice, které vládne Slunce a ohnivý živel, hraje velmi důležitou roli a pomáhá v oblasti léčení, ochrany, lásky, prosperity, materiálního a duchovního úspěchu. Tato pyramida obsahuje také čisté perly kadidla, které přinášejí velkou transformační sílu. Tvar pyramidy přenáší naši energii nebo prosbu do čtyř světových stran vesmírného prostoru, transformuje a zhmotňuje Božskou lásku na Zemi, doma i v životě.