Zobrazuji všech 14 výsledků

Vonné tyčinky s Palo Santo a levandulí

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s jemnou svěžestí levandule očišťuje energetické pole a uvolňuje mysl i ducha. Tato jedinečná kombinace také uvolňuje blokace a transformuje energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo

128 
Zapálení vonné tyčinky s Palo Santo je posvátný a očistný akt. Zvyšuje pocit klidu a pohody. Tato vůně přitahuje pozitivní a harmonické energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo a champou

124 
Jedinečná kombinace Palo Santo a květů champy očisťuje a připravuje prostor pro meditaci a relaxaci. Láska, mír, klid, pohoda, světlo, štěstí a harmonie – to vše jsou blahodárné účinky této kombinace vůní.

Vonné tyčinky s Palo Santo a jasmínem

124 
Sladkost jasmínu přináší čistotu, jednoduchost, sílu, smyslnost a krásu přírody. V kombinaci s přírodní energií Palo Santa vytváří atmosféru míru, lásky a prosperity.

Vonné tyčinky s Palo Santo a kadidlem

128 
Kombinace Palo Santo a kadidla promění jakékoliv místo v harmonické a čisté prostředí. Tato vůně přitahuje mír, prosperitu a lásku.

Vonné tyčinky s Palo Santo a kopálem

128 
Vonné tyčinky kombinující Palo Santo s kopálem vytváří očistný a léčivý kouř.  Díky svému spojení s božstvím je také magnetem přitahujícím štěstí, a to jak materiální, tak duchovní.

Vonné tyčinky s Palo Santo a myrhou

128 
Kouř z kombinace myrhy a Palo Santo přitahuje pozitivní a harmonické energie. Myrha obnovuje, přináší klid, pohodu a prosperitu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a rozmarýnem

124 
Palo Santo a rozmarýn velmi účinně čistí a chrání prostředí, uzdravují prostory, přinášejí energii světla a pozitivní vibrace, spojují lidské duše s láskou, vytvářejí okamžiky klidu a harmonie v domácnosti i na pracovišti.

Vonné tyčinky s Palo Santo a fialkami

128 
" Nechť posvátné vibrace dřeva palo santo a sladkost fialky očistí můj prostor a mou bytost. Nechť světlo palo santa vede mou cestu k uzdravení a obnově a nechť mě fialka zahalí svou láskou a jemností, aby mi připomínala, že jsem vždy chráněn a v míru."

Vonné tyčinky s Palo Santo a pachuli

128 
Posvátný strom palo santo a mystické pačuli tvoří kombinaci, která vás vezme na emoční a duchovní cestu. Svou vášnivou, zemitou vůní vás vyzývá ke spojení s vašimi nejhlubšími emocemi a k nalezení vnitřního klidu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a růží

128 
Očistné posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s květem lásky, růží, rozněcuje božskou esenci romantiky a poezie a vytváří ochrannou sílu univerzální lásky, která existuje v bytosti každého člověka.

Vonné tyčinky s Palo Santo a santalovým dřevem

124 
Silná kombinace posvátných dřev Palo Santo a santalového dřeva. Tato směs vůní nám přináší jasnou mysl, má schopnost uklidnit, posilovat paměť, je přírodním afrodiziakem, zmírňuje stres, očišťuje duši a svou velkou silou neutralizuje negativa.

Vonné tyčinky s Palo Santo a vanilkou

128 
Vůně vanilky ovlivňuje emoce, zážitky a vzpomínky, dodává našemu bytí teplo, jemnost a péči a vytváří svět možností pro prosperující přítomnost i budoucnost. Vanilka a Palo Santo vytvářejí v našem prostředí atmosféru klidu, očisty a ozdravení. 

Vonné tyčinky s Palo Santo a yagrou

124 
Palo Santo čistí energii prostor a připravuje tak atmosféru pro nástup Yagry.  Yagra šíří sílu materiální transformace a vytváří nové a renovované možnosti evoluce, pokroku a spirituální harmonie.