Zobrazuji všech 9 výsledků

Vonné tyčinky NATURAL s jantarem

135 
Transformace. Nechť jantar, ochranný kámen, očistí a vyčistí mou auru a čakry a přinese mi teplo a pozitivní energii. Kéž jantar, transformátor energie, přemění negativitu na pozitivitu a pomůže mi uvolnit úzkost a potlačené emoce.

Vonné tyčinky NATURAL s pačuli

135 
Vášeň. Pačuli, vůně ochrany a lásky, očisti mé prostředí a přilákej prosperitu. Kéž mne tvá esence zahalí a naplní vášní a kéž mne tvé kouzlo provází v mém štěstí.  

Vonné tyčinky NATURAL s Palo Santo, citronelou, kadidlem a pomerančovou kůrou

135 
Citronela a pomerančová kůra jsou účinné přírodní repelenty. Palo Santo přidává svou sílu energetické očisty. Jejich kombinace vytváří silnou atmosféru ochrany a ozdravení. 

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem, rozmarýnem a routou vonnou

135 
Kombinace těchto tří mocných přírodních sil energizuje, chrání, harmonizuje prostředí, omlazuje auru prostor a lidí, přitahuje obnovené energie lásky a emocionální i spirituální rovnováhy.

Vonné tyčinky NATURAL s kopálem

135 
Ze stromu kopál se získávají pryskyřice, které vytvářejí příjemnou vůni, podobnou vůni směsi bylin. Od dávných dob ho před hispánské kultury používaly k očistě, ochraně a jako spojovací článek božských energií.

Vonné tyčinky NATURAL s myrhou

135 
Myrha je pryskyřice, která se získává z různých stromů kultivovaných především v Arábii a Etiopii. Myrha má intenzivní, dřevitou, rustikální vůni. Myrha se používá k léčení a energetické očistě prostředí a lidí. Myrhový kouř dodává jasnost při zmatku a posiluje ducha při negativních pocitech.

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem a santalovým dřevem

135 
Vůně santalového dřeva nás spojuje s naším nitrem, aktivuje pozitivní energie a vibrace, čímž pozvedá ducha na vyšší úroveň. Meditace provázené touto vůní nás hluboce spojují s naším nitrem, uvolňují a umožňují nám dosáhnout našich cílů.

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem

135 
Přírodní kadidlo afrického původu, známé jako olibanum, má sladkou a jemnou vůni a používá se již tisíce let při obřadech po celém světě. Tato vonná tyčinka se používá k očistě, ochraně a pročištění prostředí a také k přitahování pozitivní energie.

Vonné tyčinky NATURAL s yagrou

135 
Přírodní indická Yagra se svým hvězdným třpytem má jemné citrusové aroma a  moc přitahovat hojnost, prosperitu, otevírat cesty a přitahovat peníze.