Zobrazuji všech 51 výsledků

Vonné tyčinky – Čistá energie – HOJENÍ

157 
Působí na smíření (myrha), vnitřní transformaci (kadidlo), upřímnost (skořice), pomáhá k duševní čistotě (rozmarýn) a klidu (růže).

Vonné tyčinky 7 čaker

175 
Čakry jsou energetické body, které absorbují a zpracovávají životní sílu, jež cirkuluje v jemných kanálech, které probíhají celým tělem. Každá čakra má své jedinečné vibrace a nuance. Všechny čakry tvoří emocionální tělo, které je citlivé a propojené se vším kolem. Těchto 7 čakrových vonných tyčinek má speciálně vybrané vůně tak, aby aktivovaly a harmonizovaly každou z čaker.
  • Korunní čakra (červená tyčinka) - transcendence, spiritualita - santalové dřevo
  • Čakra třetího oka (fialová tyčinka)- intuice, vnímání - levandule
  • Hrdelní čakra (modrá tyčinka) - komunikace, vyjadřování - kopál
  • Čakra srdce (zelená tyčinka) - láska, soucit, odpuštění, uzdravení - rozmarýn
  • Čakra solar plexu (žlutá tyčinka) - moc, kontrola, sebeúcta - Palo Santo
  • Sakrální čakra - (oranžová tyčinka) sexualita, vášeň, radost, svoboda - myrha
  • Kořenová čakra (růžová tyčinka) - instinkt, pevnost, jistota, síla - růže

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Éter – Jasnost

148 
Transformační vůně kadidla zahalená do vášnivé vůně královny noci vám umožní prožít nádheru přítomného okamžiku. Uzdravit minulost a vytvářet budoucnost...s jasností přítomnosti.

Vonné tyčinky Gaia – Blend Masala

210 
Kombinace černých orchidejí, vanilky, vavřínu a eukalyptu, která je spojovacím můstkem mezi hmotným a duchovním. Gaia vás zve ke spojení s moudrostí přírody a k nalezení vnitřního klidu, který potřebujete, abyste mohli čelit životním výzvám.

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Oheň – Síla

148 
Vzrušující vůně dračí krve (pryskyřice) zažehne vaši sílu a poskytne vám ochranu. Můj oheň se zapálí...spálí všechno zlo, strach a smutek.

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Voda – Znovuzrození

148 
Čistá vůně kadidla a svěžest citronové trávy vybízejí k plavbě ve vodách přijetí a smíření. Znovuzrodit se po bolesti...obnovit důvěru ve mě...začít znovu růst

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Vzduch – Radost

148 
Sladká, svěží vůně zaderahu, takzvaného rajského stromu, který pochází z Himálaje, uklidňuje myšlenky a osvobozuje ducha. Nechávám odejít a uvolňuji vše těžké...přijímám svou lehkost a jasnost.

Vonné tyčinky 5 ELEMENTŮ – Země – Harmonie

148 
Hřejivá vůně Palo Santo dodává stabilitu a sebedůvěru a v kombinaci s výraznou vůní zázvoru aktivuje spojení s matkou Zemí. Jsem ve spojení se svými kořeny... jsem v klidu a harmonii...

Vonné tyčinky BOTÁNICO – levandule a růže

148 
Výrazná vůně levandule v kombinaci s jemnou vůní růže přitahuje štěstí a navozuje pocity spokojenosti a vděčnosti.

Vonné tyčinky DUO – 7 sil a obnova

Original price was: 140 Kč.Current price is: 120 Kč.
Každá polovina vonné tyčinky z kategorie DUO obsahuje odlišné vůně a ingredience. Vůně kadidla a 7 bylin se krásně doplňují a vytvářejí harmonickou souhru. Vůně 7 sil vyvolává sílu potřebnou k obnově a rozkvětu a kadidlo čistí a harmonizuje prostory.

Vonné tyčinky DUO – očista a harmonie – kopál a rozmarýn

Original price was: 140 Kč.Current price is: 120 Kč.
Každá polovina vonné tyčinky z kategorie DUO obsahuje odlišné vůně a ingredience. Vůně kopálu a rozmarýnu vytvářejí harmonickou souhru. Kopál čistí prostor a atmosféru a rozmarýn jej harmonizuje.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – měsíček a gardénie

148 
Čistá vůně gardénie v kombinaci s přírodní vůní měsíčku vše prosytí duchovním teplem.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – frézie

135 
Jemná a nádherná vůně frézií podporuje romantiku, nevinnost a mladistvou radost duše. Frézie svou jedinečnou sladkostí vzbuzují ty nejkrásnější pocity něhy a přátelství.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – hřebíček a růže

148 
Božská vůně růží v kombinaci s hřebíčkem léčí minulost, přináší štěstí ve vztazích a hojnost v lásce.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – magnólie

148 
Svěží vůně magnólie podporuje uvolnění těla, navozuje pocity potěšení, dodává jasnost a povede vás ke správnému nastavení směru života.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – zelený čaj a champa

148 
Léčivá vůně zeleného čaje v kombinaci s nádhernou vůní květů Champa léčí a zaplavuje srdce pocity vděčnosti a duchovního štěstí.

Vonné tyčinky s eukalyptem, vavřínem a cedrem

166 
Eukalyptus, vavřín a cedr pomáhají otevírat nové cesty a možnosti. Jejich osvěžující vlastnosti stimulují atmosféru aurou pozitivní energie, léčí, chrání a očišťují.

Vonné tyčinky s měsíčkem, heřmánkem a kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Heřmánek přitahuje hojnost, mír, lásku a klid, měsíček symbolizuje vášeň a kreativitu a kadidlo je skvělým přírodním čističem. V kombinaci harmonizují vědomí, zvyšují vibrace a posilují naši vnitřní sílu tím, že uvolňují paprsky lásky, které vytvářejí auru ochrany a štěstí.

Vonné tyčinky NATURAL s Palo Santo, citronelou, kadidlem a pomerančovou kůrou

135 
Citronela a pomerančová kůra jsou účinné přírodní repelenty. Palo Santo přidává svou sílu energetické očisty. Jejich kombinace vytváří silnou atmosféru ochrany a ozdravení. 

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem, rozmarýnem a routou vonnou

135 
Kombinace těchto tří mocných přírodních sil energizuje, chrání, harmonizuje prostředí, omlazuje auru prostor a lidí, přitahuje obnovené energie lásky a emocionální i spirituální rovnováhy.

Vonné tyčinky NATURAL s kopálem

136 
Ze stromu kopál se získávají pryskyřice, které vytvářejí příjemnou vůni, podobnou vůni směsi bylin. Od dávných dob ho před hispánské kultury používaly k očistě, ochraně a jako spojovací článek božských energií.

Vonné tyčinky NATURAL s myrhou

127 
Myrha je pryskyřice, která se získává z různých stromů kultivovaných především v Arábii a Etiopii. Myrha má intenzivní, dřevitou, rustikální vůni. Myrha se používá k léčení a energetické očistě prostředí a lidí. Myrhový kouř dodává jasnost při zmatku a posiluje ducha při negativních pocitech.

Vonné tyčinky – Čistá energie – ZNOVUZROZENÍ

157 
Je ideální pro udržování čistoty a harmonie našich prostor s cílem doprovázet naši vnitřní rovnováhu a nechat plynout každodenní život. Kadidlo - moudrost Kopál - otevírání nových cest Citronová tráva - pozitivní energie Vavřín - intuice Citronela - optimismus

Vonné tyčinky s Palo Santo a levandulí

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s jemnou svěžestí levandule očišťuje energetické pole a uvolňuje mysl i ducha. Tato jedinečná kombinace také uvolňuje blokace a transformuje energie.

Vonné tyčinky s bílým kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Jemná vůně bílého kadidla je již po tisíciletí považována za "bránu na cestě k posvátnu". Složení posvátných pryskyřic, které toto kadidlo obsahuje, reprezentuje očistu a pročištění prostředí a osob. Přináší klid a mír a je ideálním společníkem při meditacích, rituálech a obřadech.

Vonné tyčinky – Čistá energie – HARMONIE

157 
Uklidňuje, je ideální pro meditaci, stimuluje kreativitu, přináší rovnováhu a emocionální uzdravení.

Vonné tyčinky – Čistá energie – OBNOVA

157 
Pomáhá při nových začátcích, obnovuje energii, pomáhá získat sebedůvěru a odvahu. Pomeranč - nové začátky Heřmánek - regenerátor energie Kadidlo - osobní síla Grep - sebevědomí Cedr - kuráž

Vonné tyčinky s Palo Santo

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Zapálení vonné tyčinky s Palo Santo je posvátný a očistný akt. Zvyšuje pocit klidu a pohody. Tato vůně přitahuje pozitivní a harmonické energie.

Vonné tyčinky s Palo Santo a champou

124 
Jedinečná kombinace Palo Santo a květů champy očisťuje a připravuje prostor pro meditaci a relaxaci. Láska, mír, klid, pohoda, světlo, štěstí a harmonie – to vše jsou blahodárné účinky této kombinace vůní.

Vonné tyčinky s Palo Santo a jasmínem

124 
Sladkost jasmínu přináší čistotu, jednoduchost, sílu, smyslnost a krásu přírody. V kombinaci s přírodní energií Palo Santa vytváří atmosféru míru, lásky a prosperity.

Vonné tyčinky s Palo Santo a kopálem

128 
Vonné tyčinky kombinující Palo Santo s kopálem vytváří očistný a léčivý kouř.  Díky svému spojení s božstvím je také magnetem přitahujícím štěstí, a to jak materiální, tak duchovní.

Vonné tyčinky s Palo Santo a myrhou

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Kouř z kombinace myrhy a Palo Santo přitahuje pozitivní a harmonické energie. Myrha obnovuje, přináší klid, pohodu a prosperitu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a rozmarýnem

124 
Palo Santo a rozmarýn velmi účinně čistí a chrání prostředí, uzdravují prostory, přinášejí energii světla a pozitivní vibrace, spojují lidské duše s láskou, vytvářejí okamžiky klidu a harmonie v domácnosti i na pracovišti.

Vonné tyčinky s levandulí a kadidlem

Original price was: 166 Kč.Current price is: 116 Kč.
Levandule a kadidlo (Olibanum) se od pradávna používají při rituálech a obřadech jako ochranné, očistné a neutralizační prostředky. Levandule má schopnost neutralizovat negativní energie a přeměňovat je na pozitivní, čímž pomáhá k dosažení rovnováhy a harmonie. Olibanum přitahuje pozitivní energii a čistí atmosféru. Posvátný kouř obou vůní oživuje mocného ochránce domova.

Vonné tyčinky KONOPÍ – Lemon Haze

166 
Terpeny jsou organické sloučeniny, které se nacházejí v mnoha rostlinách včetně konopí. Jsou zodpovědné za jeho jedinečné aroma a chuť. Tyto tyčinky s konopnými terpeny z odrůdy Sativa Lemon Haze v sobě nesou bylinné a citrusové tóny. Její podmanivé, energizující a povzbuzující aroma probudí vašeho tvůrčího ducha a dovede vás do stavu osobního a duchovního naplnění a expanze.

Vonné tyčinky KONOPÍ – Purple Hindu Kush

166 
Terpeny jsou organické sloučeniny, které se nacházejí v mnoha rostlinách včetně konopí. Jsou zodpovědné za jeho jedinečné aroma a chuť. Tyto konopné terpeny z odrůdy Purple Hindu Kush jsou známé svou sladkou a zemitou vůní, která se krásně snoubí s jemnými tóny třešní a mandlí. Nechte posvátné aroma těchto vůní, aby vás provázelo na vaší vnitřní cestě a přeneslo vás do stavu klidu a duchovního povznesení.  

Vonné tyčinky s Palo Santo a fialkami

128 
" Nechť posvátné vibrace dřeva palo santo a sladkost fialky očistí můj prostor a mou bytost. Nechť světlo palo santa vede mou cestu k uzdravení a obnově a nechť mě fialka zahalí svou láskou a jemností, aby mi připomínala, že jsem vždy chráněn a v míru."

Vonné tyčinky s Palo Santo a pachuli

128 
Posvátný strom palo santo a mystické pačuli tvoří kombinaci, která vás vezme na emoční a duchovní cestu. Svou vášnivou, zemitou vůní vás vyzývá ke spojení s vašimi nejhlubšími emocemi a k nalezení vnitřního klidu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a růží

128 
Očistné posvátné dřevo Palo Santo v kombinaci s květem lásky, růží, rozněcuje božskou esenci romantiky a poezie a vytváří ochrannou sílu univerzální lásky, která existuje v bytosti každého člověka.

Vonné tyčinky s Palo Santo a santalovým dřevem

124 
Silná kombinace posvátných dřev Palo Santo a santalového dřeva. Tato směs vůní nám přináší jasnou mysl, má schopnost uklidnit, posilovat paměť, je přírodním afrodiziakem, zmírňuje stres, očišťuje duši a svou velkou silou neutralizuje negativa.

Vonné tyčinky s Palo Santo a vanilkou

128 
Vůně vanilky ovlivňuje emoce, zážitky a vzpomínky, dodává našemu bytí teplo, jemnost a péči a vytváří svět možností pro prosperující přítomnost i budoucnost. Vanilka a Palo Santo vytvářejí v našem prostředí atmosféru klidu, očisty a ozdravení. 

Vonné tyčinky se skořicí, anýzem a kadidlem

166 
Skořice, anýz a kadidlo jsou ovládány sluncem, energií života, lásky a transformace, vytvářejí nové zrození evoluce a spirituality a přinášejí světlo na naši niterní i externí cestu.

Vonné tyčinky s Palo Santo a yagrou

124 
Palo Santo čistí energii prostor a připravuje tak atmosféru pro nástup Yagry.  Yagra šíří sílu materiální transformace a vytváří nové a renovované možnosti evoluce, pokroku a spirituální harmonie.

Vonné tyčinky s růžemi a kadidlem

166 
Růže se již odedávna používají ve vonných směsích spojených s láskou a emocemi. Síla růží není o nic menší než láska, láska vyplňuje rozlehlost celého světa, kde je láska, tam je život, kde je láska, tam je štěstí, kde je láska, tam je přátelství a kde je láska, tam je prosperita, mír a znovuzrození.

Vonné tyčinky s šalvějí bílou

166 
Šalvěj je hojně využívána pro svou velkou sílu, která přitahuje ozdravení, duchovní ochranu, aurickou očistu a hojnost. Kouř vznikající při spalování jejich listů se používá jako čistič prostředí, zejména v komerčních zařízeních, protože pomáhá vytvářet klid a ekonomickou prosperitu.

Vonné tyčinky Maha – Blend Masala

210 
Když se jednotlivé složky vonných tyčinek Maha spojí a jejich vůně se vzájemně propletou, vytvoří se mocná harmonie, která se promítne do celého prostoru. Vůně tyčinek Maha obsahuje energii slunce, měsíce a hvězd. Ve svém masalovém srdci skrývá jemnost třtinového medu a sladkost květin. Tyto okouzlující vůně v sobě skrývají tu nejposvátnější sílu.

Vonné tyčinky BOTÁNICO – jasmín a růže

148 
Podmanivá vůně jasmínu a růže přitahuje úplnost a hojnost.

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem a santalovým dřevem

Original price was: 127 Kč.Current price is: 97 Kč.
Vůně santalového dřeva nás spojuje s naším nitrem, aktivuje pozitivní energie a vibrace, čímž pozvedá ducha na vyšší úroveň. Meditace provázené touto vůní nás hluboce spojují s naším nitrem, uvolňují a umožňují nám dosáhnout našich cílů.

Vonné tyčinky NATURAL s kadidlem

Original price was: 127 Kč.Current price is: 97 Kč.
Přírodní kadidlo afrického původu, známé jako olibanum, má sladkou a jemnou vůni a používá se již tisíce let při obřadech po celém světě. Tato vonná tyčinka se používá k očistě, ochraně a pročištění prostředí a také k přitahování pozitivní energie.

Vonné tyčinky NATURAL s yagrou

127 
Přírodní indická Yagra se svým hvězdným třpytem má jemné citrusové aroma a  moc přitahovat hojnost, prosperitu, otevírat cesty a přitahovat peníze.

Vonné tyčinky s Palo Santo a kadidlem

Original price was: 124 Kč.Current price is: 89 Kč.
Kombinace Palo Santo a kadidla promění jakékoliv místo v harmonické a čisté prostředí. Tato vůně přitahuje mír, prosperitu a lásku.